תקנון אתר Tobacco4u

תנאי שימוש ורכישה

השימוש והקניה באמצעות האתר Tobacco4u כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.

ביצוע הזמנה מעידה על הסכמתך לתנאים הכלולים בתקנון זה.

התנאים מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד והם מתייחסים כמובן גם לנשים.

מי רשאי להשתמש באתר

רשאי לעשות שימוש באתר ולרכוש את המוצרים המוצעים למכירה מי שמתקיימים לגביו התנאים הבאים:

1. מלאו לו 18 שנים והוא נושא תעודת זהות ישראלית.

2. ברשותו כרטיס אשראי בתוקף של אחת מחברות האשראי הישראליות.

3. ברשותו תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט.


הזמנת מוצרים

הזמנת מוצרים יכולה להתבצע בשלושה אופנים:

- באמצעות האתר Tobacco4u באינטרנט.

- באמצעות הטלפון. 

- בחנות, שברחוב הרצל 19 בנתניה.

באתר מוצעים למכירה מגוון רחב של מוצרים.

לצד המוצרים המיועדים למכירה מצוי סמל "הוסף לסל". לחיצה על סמל זה מכניסה מוצרים ל"סל הקניות" שלך.

בעמוד "סל הקניות" תוכל להגדיר את כמות המוצרים המבוקשת ולבחור את סוג המשלוח.

לאחר בחירת מוצרי ההזמנה עליך להזין בטופס המיועד לכך את הפרטים הבאים:
שם פרטי ומשפחה, מס' תעודת זהות, טלפון, כתובת מדוייקת כולל מיקוד וכתובת דואר אלקטרוני.

 בזמן מילוי פרטיך האישיים תוכל לבחור סיסמה, ולהזין אותה במקום המיועד לכך באתר. בעתיד, כשתבקש לקנות אצלנו מוצרים נוספים, תזוהה לפי כתובת הדואר האלקטרוני שלך והסיסמה שבחרת. אלה יחסכו ממך את הצורך במילוי חוזר של פרטיך האישיים. בהזמנה חוזרת יהיה עליך רק לוודא כי פרטיך, כפי שהם מופיעים על גבי מסך המחשב, עדיין מעודכנים. במידה שאינם מעודכנים, הנך מתבקש לתקנם כדי שנוכל לספק את הזמנתך.

תהליך ההזמנה

תהליך ההזמנה מסתיים על ידי שליחת טופס ההזמנה האלקטרוני לכתובתינו tobacco4u.co.il@gmail.com.
 
לאחר שליחת הטופס תקבל אישור על הזמנתך בדואר האלקטרוני שמסרת.

נא רשום לפניך את מספר ההזמנה (או הדפס את דף אישור ההזמנה).

אישור זה אינו מחייב את בעלי האתר לספק את המוצרים והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת.

לאחר עיבוד ההזמנה, אנו ניצור עימך קשר טלפוני, למספר הטלפון שמסרת בעת הרשמתך לאתר, על מנת לקבל ממך את פרטי כרטיס האשראי לחיוב.
 
פריטים שאינם במלאי

במידה ונמצאו פריטים אשר אינם זמינים במלאי, ניצור קשר עם המזמין בדואר אלקטרוני ו/או בטלפון בתוך שני ימי עסקים ממועד ההזמנה ונודיע על העדר זמינות במלאי.

נשמח להציע, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם לא תהיה מעוניין במוצרים חלופיים, יימחקו הפריטים החסרים במלאי מהזמנתך.

לבעלי האתר שמורה הזכות לבטל עסקה עקב הזנת פרטים אישיים כוזבים ו/או שגויים ו/או חלקיים.

משלוח הזמנה
 
ההזמנה תשלח ללקוח לאחר:

1. וידוא זמינות הפרטים והכמות המוזמנת במלאי.

2. בירור תנאי המשלוח.

3. לאחר שיתקבל אישור חברת כרטיסי האשראי לביצוע הרכישה.


משלוח ההזמנה ייעשה, על פי בחירת הלקוח בתהליך ההזמנה, באחת משלוש הדרכים הבאות:

1. איסוף עצמי מהחנות ברחוב הרצל 19, נתניה – ללא עלות

2. משלוח על ידי דואר ישראל בדואר רשום בעלות של 19 ₪ לחבילה

3. משלוח באמצעות שליח עד הבית במחיר 50 ₪ (על פי אזורי החלוקה של דואר ישראל)

 יסופקו רק מוצרים אשר שולמו במלואם, לכתובת שהלקוח הקליד או מסר טלפונית בעת ההזמנה.

Tobacco4u לא תהיה אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתו לרבות שביתות השבתות וכיוצ"ב.

 
זמני משלוח

ההזמנה תשלח לכתובת שמסר הלקוח בתהליך הרכישה תוך שלושה ימי עסקים מיום התשלום המלא של ההזמנה. עם זאת, נעשה כל מאמץ לספק את ההזמנה בהקדם האפשרי.

ימי עסקים נחשבים ימים א'-ה', לא כולל ימי שישי, שבת ערבי חג וחג.

ניתן לקבל אישית את המוצרים מהחנות ברחוב הרצל 19, נתניה, ללא תוספת תשלום.

לתשומת לבך: המוצרים יסופקו לביתך באמצעות דואר ישראל או דואר שליחים לכתובת שמסרת לנו במהלך תהליך הרכישה, אלא אם צוין אחרת. אם הזמנת לכתובת עסקית (חברה) נא ציין את שם החברה ליד שם המזמין.


הזמנה משובשת

 כדי שנוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת, צריכה הזמנתך להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר, כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיובך.

סיבות שונות עלולות לגרום לתקלות ולשיבושים בקליטת הזמנתך ועיבודה על ידי האתר.

אם תקבל הודעה בדבר תוכן שגוי בפרטי הזמנתך או הודעה בדבר תקלה שארעה במערכת בעת קליטת הזמנתך או אם לא תקבל אישור על קליטת ההזמנה בתוך יומיים מביצועה - יש להניח כי חלה בה תקלה ולכן אנו ממליצים שתפנה אלינו באמצעות הדואר האלקטרוני:tobacco4u.co.il@gmail.com או בטלפונים המצויינים בעמוד " צור קשר" תוך ציון מס' ההזמנה.

אם יחול שיבוש ו/או טעות בתיאור המוצר ו/או השירות, בתמונתם, תיאורם, מחירם או בכל פרט אחר, תהא הנהלת האתר רשאית לבטל את רכישתך ואתה לא תחויב בכל תשלום בגין ההזמנה שבוטלה.

אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך.

במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו עקב פרטים מוטעים שמסרת, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז – 1977 ו/או בכל דין.

 
אמצעי תשלום

התשלום הינו באמצעות הטלפון. אנו נמתין לאישור חברת כרטיסי האשראי בגין הרכישה שבצעת באמצעות כרטיסך, ורק לאחר קבלת האישור נעבד את הזמנתך ונשלח אליך את המוצרים.
 
אחריות למקרה אבדן/נזק

 Tobacco4u אינה אחראית לאבדן או נזק שנגרם לפריטים לאחר שיצאו משליטתה ומחזקתה.
 
ביטול רכישה והחזרת מוצרים

הנך רשאי להחזיר את המוצרים שרכשת באתר בתוך 14 ימים מיום קבלתם. כדי להחזיר את המוצרים עליך לשלוח אותם, בדואר רגיל או ע"י שליח, בצירוף החשבונית שקיבלת והודעה בכתב על החזרתם, לכתובת של tobacco4u המצויינת בעמוד "צור קשר" באתר.

לאחר החזרת המוצרים תזוכה במחיר ששילמת עבורם - בניכוי דמי טיפול ומשלוח. אם המוצר נבדק על ידי גורם מטעם האתר ונמצא שהוא לא הוחזר כחדש, יהא האתר רשאי להחליט על אי קבלת המוצר חזרה ולא יתקבל זיכוי בגינו.
 

ביטול רכישה מצד Tobacco4u 

Tobacco4u שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ו/או לבטל קנייה לפי שיקול דעתה הבלעדי לרבות במקרים שבהם יתברר שהתבצעה פעילות לא חוקית באתר, או שנגרם נזק לאתר כתוצאה מבעיה טכנית.

הודעה על ביטול או הפסקה מעין זו תימסר למשתמש או לרוכש, והחברה תימנע מחיוב כרטיס האשראי של הרוכש או תשיב לו כל סכום ששולם בגין השובר המוצרים ככל ששולם.

 
מחירים

כל המחירים שמופיעים באתר כוללים מע"מ אלא אם כן צוין אחרת במפורש. חיובך יתבצע באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו מסרת, במחיר שמופיע בסמוך למוצרים שהזמנת, בתוספת הוצאות המשלוח ודמי הטיפול.

Tobacco4u רשאית לשנות את מחירי המוצרים ואת דמי הטיפול והמשלוח מעת לעת. המחיר התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שיתפרסם באתר בעת שתשלים את תהליך הזמנתך.
 
פרטיות ושמירת סודיות

המידע הנמסר על ידך באתר נועד לשימוש הבלעדי של tobacco4u ולצורך השימוש באתר.

הפרטים האישיים שנמסרים בעת ההזמנה, כמו גם פרטי ההזמנות שתבצע בעתיד, יישמרו במאגר המידע של האתר, וזאת רק על מנת להשלים את פעולות הרכישה שביצעת.

למרות שעל פי חוק אינך חייב למסור לנו את פרטיך האישיים, לא נוכל לטפל בהזמנתך אם לא נקבל אותם.

במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שמסרת, תחויב בתשלום בגין דמי טיפול ומשלוח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים.
 
Tobacco4u לא תעביר את פרטיך האישיים לגורמים אחרים, אבל הנך מסכים בעצם הרשמתך ו/או רכישה באתר כי רשאית לשלוח אליך דואר אלקטרוני, לפנות אליך בכתב או בע"פ בכל מידע בדבר מבצעים, חידושים, פרסומות מגופים מסחריים נבחרים וכיו"ב.

אם אינך מעוניין שנפנה אליך כאמור לעיל, יהיה עליך לציין זאת במקום המיועד לכך בדואר אלקטרוני בפרסום הראשון שתקבל או לחלופין בטופס "צור קשר".

Tobacco4u מקדישה משאבים ונוקטת אמצעים מחמירים למניעת חדירה לאתר ולסיכול פגיעה אפשרית בפרטיות המשתמשים. עם זאת, לא ניתן לשלול שיבושים באופן מוחלט. על כן, הינך מצהיר בזאת כי לא תהיה לך כל טענה, דרישהו/או תביעה נגד tobacco4u ו/או מי מטעמה עקב פגיעות, תקלות ו/או שיבושים כאמור.

 
שירות לקוחות

ניתן לפנות במהלך שעות העבודה הרגילות (9:00 עד 17:00 בימים א' – ה', למעט חגים ומועדי ישראל) לפי פרטי ההתקשרות המופיעים באתר בעמוד  "צור קשר".


כללי

Tobacco4u רשאית לשנות את התכנים המופיעים באתר מעת לעת, לרבות מחירים ומוצרים שונים.

  

 

  
spacer
דף הבית   |   אודות   |  סיגריה אלקטרונית   |  מקטרת   |  סיגרים וסיגרילות   |  גלגול   |  הרחה ולעיסה   |  מתנות   |  סל הזמנות   |   תקנון רכישה   |  צור קשר

^ חזרה למעלה


מסחר אלקטרוני
חנות וירטואלית | אחסון אתרים
 Web Design by Eyal Eliraz